narzędzia narzędzia ręczne
zaloguj się
wyloguj
strona główna katalog produktów promocje nowości koszyk  (0) kontakt koszty przesyłki mapa strony, cennik  
E sklep prowadzi sprzedaż wysyłkową narzędzi budowlanych i warsztatowe. Szczególnie polecamy markę Neo, która jest liderem na rynku polskim w produkcji narzędzi. Aby zachować porządek w warsztacie mamy do wyboru wiele pojemników magazynowych, organizerów oraz skrzynek na narzędzia. Poukładane klucze i śrubokręty przyśpieszą każdą pracę.
Producent
     Wybierz kategorię
 
AKCESORIA
ARTYKUŁY BHP
ELEKTRONARZĘDZIA
ELEKTROTECHNICZNE
KŁÓDKI I ZAMKI
ŁĄCZENIOWE
MOTORYZACYJNE
NARZĘDZIA RĘCZNE
OLEJE I SMARY
PNEUMATYCZNE
POMIAROWE
SPALINOWE
SPAWARKI/ LUTOWNICE
TRANSPORT I MAGAZYN
WYPRZEDAŻ
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Towar dnia
23,85 zł
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer

Informatyczna i reklamowa obsługa sklepu:

VizMedia.pl - Systemy Informatyczne
   
 
regulamin obowiązujący do dnia 2014-12-24
Regulamin sklepu Narzedzia4u.pl

I. Informacje ogólne:

 1. Sklep Narzedzia4u.pl prowadzony jest przez firmę
  Marcin Filipiak Sklepy Internetowe -
  Dla Ciebie
  ul. Opalowa 2/19
  30-798 Kraków
  e-mail: sklep@narzedzia4u.pl
  NIP: 679-169-87-20
  REGON: 120516280
  nr wpisu do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Krakowa: 7974/2009
  konto: ING Bank Śląski: 49 1050 1445 1000 0092 1425 1002

II. Zasady zamawiania towarów i realizacja zamówień.

 1. Informacje podane na stronie sklepu nie są ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
 2. Zamówienia przyjmowane są przez całą dobę 7 dni w tygodniu poprzez wypełnienie formularza zamówienia na stronie internetowej sklepu, drogą e-mail, telefonicznie, listem, faksem, za pomocą komunikatora internetowego lub w inny, dowolny sposób.
 3. Z zastrzeżeniem punktów 5, 8 i 9 realizacja zamówień oraz wysyłka następuje po otrzymaniu wpłaty na konto bankowe firmy:

  MultiBank (BRE Bank)
  98 1140 2017 0000 4302 1089 7660
  Marcin Filipiak Sklepy Internetowe - Dla Ciebie
  ul. Opalowa 2/19
  30-798 Kraków

  lub po otrzymaniu wpłaty w systemie płatności elektronicznych.
 4. Istnieje możliwość wybrania opcji wysyłki za pobraniem.
 5. Istnieje możliwość osobistego odbioru zakupionego towaru, po uzgodnieniu z obsługą sklepu Narzedzia4u.pl. W takim przypadku również zapłata może być dokonana osobiście.
 6. Wpłata powinna być powiększona o koszty przesyłki podane przez sklep. Są one oszacowane na podstawie masy towaru i opakowania, oraz wg. cennika firmy dostarczającej przesyłkę (poczta, firma kurierska). W razie wątpliwości dotyczących tych kosztów, np. przy większej ilości towaru, masy towaru itp. Klient powinien skontaktować się z obsługą sklepu Narzedzia4u.pl w celu ustalenia kosztów przesyłki.
 7. Witryna sklepu Narzedzia4u.pl oblicza koszt przesyłki całego zamówionego towaru automatycznie, na podstawie masy towaru i cennika Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. W przypadku płatności elektronicznych doliczane są koszty wynikające z cennika dostawcy systemu płatności elektronicznych.
 8. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem wybranego przez Klienta dostawcy systemu płatności elektronicznych: Centrum Rozliczeniowe Dotpay lub Platnosci.pl. Do kwoty zamówienia doliczana jest automatycznie prowizja pobierana przez firmy obsługujące system płatności elektronicznych.
 9. W przypadku, gdyby z jakichkolwiek przyczyn sklep nie był w stanie zrealizować zamówienia w terminie jednego tygodnia, Klient zostanie o tym fakcie powiadomiony drogą elektroniczną (e-mail lub telefonicznie). Opóźnienie jednak nie powinno przekroczyć 3 tygodni.
 10. W przypadku całkowitego braku możliwości realizacji zamówienia, Klientowi zostanie zaproponowany inny, podobny towar, lub wpłacone pieniądze zostaną zwrócone na wskazane konto bankowe lub przesyłką pieniężną.
 11. W przypadku szkody wyrządzonej przez firmę dostarczającą towar do Klienta (poczta, firma kurierska) sklep Narzedzia4u.pl złoży reklamację do tej firmy.
 12. W razie braku realizacji przesyłki przez firmę pocztową lub kurierską, albo w razie opóźnień trwających ponad 14 dni, sklep Narzedzia4u.pl złoży reklamację do firmy pocztowej lub kurierskiej. O fakcie opóźnienia Klient powinien poinformować obsługę sklepu Narzedzia4u.pl.
 13. Zastrzegamy sobie prawo odstąpienia od realizacji zamówienia w przypadku, gdy Klient nie podał wszystkich wymaganych informacji, lub gdy informacje te budzą wątpliwości co do ich poprawności. Zamówienie, którego nie uda się potwierdzić w ciągu 7 dni od daty złożenia, nie będzie realizowane.
 14. Klient może zmienić zamówienie tylko w przypadku, jeżeli zamówiony towar nie został jeszcze wysłany. O tym fakcie Klient powinien poinformować obsługę sklepu telefonicznie lub w inny sposób pozwalający potwierdzić zmianę zamówienia jeszcze przed jego realizacją.
 15. Zamówienie może być anulowane przed wysłaniem towaru do Klienta. W tym celu należy skontaktować się z obsługą sklepu.
 16. Zastrzegamy sobie prawo wprowadzania zmian w ofercie dotyczących asortymentu oraz cen produktów. W przypadku zmiany cennika, Klient, którzy już złożył zamówienie, zostanie obsłużony według cennika obowiązującego w dniu złożenia zamówienia. W przypadku zmiany asortymentu, Klient zostanie o tym fakcie poinformowany, i będzie mógł podjąć decyzję o zmianie zamówienia lub o ewentualnym odstąpieniu od zakupu towaru.
 17. Ceny towarów wystawionych do sprzedaży podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT – ceny brutto.
 18. Na życzenie Klienta wystawiamy faktury VAT. Jeśli faktura ma być wystawiona na firmę, paragon powinien zostać zwrócony. Prosimy o zgłoszenie chęci otrzymania faktury przed wysłaniem zamówionego towaru.
 19. W przypadku wysyłki własność towaru jest przenoszona na kupującego w dacie nadania przesyłki.

 


III. Zwrot towaru

 1. Klient będący konsumentem może odstąpić od zakupu towaru bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni, licząc od daty zakupu. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
 2. Wzór oświadczenia stanowi załącznik do niniejszego regulaminu, i dostępny jest pod podanym linkiem (http://www.narzedzia4u.pl/index.php?i4,odstapienie-od-umowy).
 3. Za datę zakupu należy rozumieć datę wydania towaru.
 4. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. Jeżeli konsument dokonał jakichkolwiek przedpłat, należą się od nich odsetki ustawowe od daty dokonania przedpłaty.
 5. Za zwrócony towar Klient otrzyma zwrot pieniędzy przekazem pocztowym, przelewem na konto bankowe lub w inny sposób uzgodniony z Klientem. Wpłata lub wysłanie przekazu nastąpi najpóźniej do 7 dni roboczych po otrzymaniu zwróconego towaru.
 6. Podstawą zwrotu towaru jest dowód zakupu (paragon lub faktura).
 7. Jeżeli strony nie umówiły się inaczej, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Klientowi w wypadkach:
  a) świadczenia usług rozpoczętego, za zgodą konsumenta, przed upływem terminu, o którym mowa w pkt. 3 niniejszego rozdziału,
  b) dotyczących nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania,
  c) umów dotyczących świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym,
  d) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą,
  e) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu,
  f) dostarczania prasy,
  g) usług w zakresie gier hazardowych.

III. Reklamacje

 1. Reklamacje uwzględniamy w przypadkach uzasadnionych (np. otrzymany towar jest niezgodny z zamówieniem). Różnice w wyglądzie towaru zamówionego z otrzymanym, wynikające z indywidualnego ustawienia monitora komputera Klienta (kolor, proporcje obrazu, itp.) nie stanowią podstawy do uznania reklamacji.
 2. Przed odebraniem przesyłki od doręczyciela, Klient powinien sprawdzić stan opakowania oraz towaru. W przypadku uszkodzenia opakowania lub towaru oraz w przypadku podejrzenia uszkodzenia towaru, przesyłki nie należy przyjmować. W obecności doręczyciela powinien być sporządzony protokół szkody. Tego typu reklamacje będą rozpatrywane indywidualnie.
 3. Reklamacje towaru uszkodzonego z winy użytkownika nie mogą być uwzględnione.
 4. Koszty związane z zakupem, zwrotem towaru lub nieuzasadnionej reklamacji pokrywa kupujący.
 5. W przypadku uznania reklamacji koszty związane z przesyłką są zwracane Klientowi do 5 dni po uznaniu reklamacji.
 6. Nie przyjmujemy zwrotu towarów z tytułu reklamacji przesłanych do nas za pobraniem.

IV. Ustalenia dodatkowe

 1. Oferta handlowa dotyczy terenu Polski.
 2. Transakcje dokonywane są w języku polskim, o ile strony nie uzgodnią inaczej.
 3. Transakcje dokonywane są według prawa polskiego.
 4. Złożenie zamówienia oznacza akceptację warunków niniejszego regulaminu.
 5. Usługobiorca (Klient) ma zakaz dostarczania treści o charakterze bezprawnym.
 6. Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami).
 7. Kopiowanie wszelkich treści, opisów produktów, zdjęć itp. bez zgody właściciela sklepu Narzedzia4u.pl jest zabronione.
 8. Polityka prywatności sklepu jest integralną częścią niniejszego regulaminu.
 9. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego oraz innych ustaw.


Polityka prywatności sklepu internetowego Narzedzia4u.pl

Firma Marcin Filipiak Sklepy Internetowe - Dla Ciebie, zwana dalej sklep Narzedzia4u.pl przywiązuje szczególną wagę do poszanowania prywatności klientów i bezpieczeństwa danych.

I. Gromadzenie danych

Sklep Narzedzia4u.pl gromadzi dane w celu sprzedaży produktów, wystawiania faktur, korespondencji związanej z reklamacjami i zapytaniami klientów, w celach statystycznych, oraz za zgodą Klientów - w celach marketingowych. Ochronie podlegają zarówno dane osobowe, jak i dane nie będące danymi osobowymi. Dane te mogą być podawane przez samych Klientów (np. w celu realizacji zamówienia), niektóre dane, takie jak adresy IP komputerów, godziny logowania, czas sesji itp. zbierane są automatycznie. Klienci podają dane podczas rejestracji lub podczas procesu zakupu poprzez wypełnienie formularza na stronie sklepu. Dane podane w inny sposób, np. drogą e-mai, telefonicznie, faxem, listownie, poprzez komunikator internetowy lub ustnie są wprowadzane do bazy danych sklepu przez administratora sklepu.

II. Ochrona danych osobowych

Zbiór danych osobowych gromadzonych przez sklep Narzedzia4u.pl podlega ochronie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 (zwaną dalej Ustawą). Zbiór ten jest zarejestrowany w Głównym Inspektoracie Ochrony Danych Osobowych pod nazwą Narzedzia4u.pl, numer zgłoszenia 009291/2011, numer księgi 100929.
Dane osobowe zgromadzone w bazie danych Sklepu Narzedzia4u.pl są wykorzystywane w celu:
 1. sprzedaży produktów,
 2. wystawiania faktur,
 3. korespondencji związanej z reklamacjami i zapytaniami klientów,
 4. w celach marketingowych – po uzyskaniu odrębnej zgody Klientów,
 5. w celach statystycznych.
Zbiór danych osobowych sklepu Narzedzia4u.pl zawiera następujące dane:
 1. nazwiska i imiona,
 2. adresy zamieszkania lub pobytu,
 3. adresy poczty elektronicznej,
 4. numery identyfikacji podatkowej (w przypadku konieczności wystawienia faktury),
 5. numery telefonów,
 6. daty ostatnich logowań,
 7. informacje o numerach IP komputerów.
Powyższa baza danych nie jest przekazywana żadnemu innemu podmiotowi, z zastrzeżeniem, że baza została powierzona do przetwarzania danych osobowych firmie hostingowej, na podstawie umowy hostingu oraz odrębnej umowy o powierzenie przetwarzania danych osobowych. Umowa ta została zawarta zgodnie z Ustawą. Firma hostingowa jest zobowiązana do zachowania ochrony danych osobowych zgodnie z wymaganiami Ustawy i przy zachowaniu wszelkich wymagań technicznych zgodnie z obowiązującym prawem.

III. Ochrona danych nie będących danymi osobowymi

Sklep Narzedzia4u.pl zna i przechowuje adresy IP, z których użytkownicy przeglądają treści informacyjne serwisu sklepu. Przeglądane zasoby identyfikowane są poprzez adresy URL. Gromadzone są również informacje o godzinie i czasie przeglądania strony, informacje o przeglądarce użytkownika, godzinie złożenia zamówienia, informacje o odnośniku kierującym do strony sklepu itp.
Powyższe informacje są gromadzone w logach sklepu i nie są kojarzone z konkretnymi osobami przeglądającymi stronę sklepu, z wyjątkiem informacji podawanych przez Klientów przy składaniu zamówień, które podlegają ochronie jako dane osobowe. Dane nie będące danymi osobowymi są wykorzystywane okazjonalnie w celu analizy jakości strony sklepu, preferencji Klientów, np. które produkty są kupowane najczęściej, które strony są najchętniej oglądane, z jakich rejonów Polski jest najwięcej Klientów itp. Analizy te w żaden sposób nie wpływają na identyfikację konkretnych osób odwiedzających stronę sklepu.
W bazie danych sklepu istnieją również informacje dotyczące historii zamówień, tj. daty zamówień, nazwy i ilości zamówionego towaru, ich cen, rodzaju wysyłki i płatności, udzielonych rabatów, kwoty do zapłaty, udziału w promocjach.

IV. Mechanizm Cookies (ciasteczka)

Mechanizm Cookies stosujemy do zapamiętywania takich informacji, jak: identyfikator sesji, zawartość koszyka produktów, zawartość schowka, licznik odwiedzin itp. Pliki Cookies mają określony termin ważności. Użytkownik ma możliwość samodzielnego usunięcia plików Cookies korzystając z odpowiednich funkcji przeglądarki internetowej. Istnieje możliwość wyłączenia funkcji Cookies w przeglądarce internetowej, jednak uniemożliwia to zalogowanie się użytkownika i złożenie zamówienia korzystając z funkcjonalności sklepu. W takiej sytuacji możliwe jest włączenie tej funkcji, albo złożenie zamówienia w inny sposób, np. drogą telefoniczną lub e-mail.
Użytkownik strony sklepu korzystając z funkcjonalności strony wyraża zgodę na stosowanie plików cookies poprzez ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

V. Odnośniki do innych stron

Strona internetowa sklepu Narzedzia4u.pl zawiera odnośniki do innych stron WWW. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za za zasady zachowania prywatności obowiązujące na tych stronach. Niniejsza polityka prywatności dotyczy tylko serwisu WWW sklepu Narzedzia4u.pl.

VI. Ochrona bazy danych sklepu Narzedzia4u.pl

Dostęp do bazy danych sklepu Narzedzia4u.pl zabezpieczony jest zgodnie z wymogami rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informacyjne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. nr 100, poz. 1024).
Klienci zarejestrowani w systemie sklepu Narzedzia4u.pl mają dostęp do swoich danych zabezpieczonych hasłem. Zaleca się, aby hasło składało się co najmniej z 8 znaków, zawierało przynajmniej jedną cyfrę lub znak specjalny (np. : !, #, @ itp.). We własnym interesie nie należy podawać haseł osobom trzecim. Zaleca się, aby podczas podawania danych osobowych podczas wypełniania w/w formularza, był włączony protokół szyfrowania SSL, uniemożliwiający „podsłuch” przesyłanych danych. W przeglądarce internetowej, na początku adresu URL sklepu, są wówczas widoczne znaki https:// (https:/narzedzia4u.pl/...), oraz najczęściej w dolnym rogu przeglądarki jest symbol zamkniętej kłódki.

VII. Zmiany

W przypadku zmiany obowiązującej polityki prywatności, wprowadzone zostaną odpowiednie modyfikacje do powyższego zapisu.
 
     
Kontakt
e-mail: sklep@narzedzia4u.pl
telefon: 12 653 91 02
telefon komórkowy: +48 507 189 832
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Miniszlifierka 170W, akcesoria 190 szt., Graphite, 59G019
330,00 zł
Smarownica ręczna z wężykiem 8x300mm, Pressol, 12 636-101
123,50 zł
Piła do gałęzi 350mm, Bessto B02G3027
40,43 zł
Najczęściej kupowane
Taśma izolacyjna 10m, czarna, Top Tools, 24B108
1,36 zł
Ostrza łamane 18mm, 10 szt., Top Tools, 17B548
1,95 zł
Taśma izolacyjna szeroka, 10m, czarna, Top Tools, 24B113
3,98 zł
Opaski zaciskowe, 2,5x100mm, 50 sztuk, białe, Hitt H050011
1,20 zł
Wkłady klejowe 11,2x250mm, 12 sztuk, żółte, Topex, 42E171
18,88 zł
Adres do korespondencji:
ul. Opalowa 2/19
30-798 Kraków
tel. (12) 6539102
kom: +48 507189832
e-mail: sklep@narzedzia4u.pl
narzędzia topex
O SKLEPIE REGULAMIN I POLITYKA PRYWATNOŚCI KONTAKT FAQ
 
Oprogramowanie KQS.store


Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Oferujemy Państwu narzędzia najbardziej znanych i renomowanych firm, dostępnych na polskim rynku. Narzędzia dystrybuowane i produkowane przez firmę Topex. Jeżeli prowadzą Państwo warsztaty mechaniczne, samochodowe lub inną działalność wymagającą stałego zaopatrzenia w narzędzia, oferujemy korzystne warunki stałej współpracy.
Subskrybując nasz newsletter, będą Państwo informowani o nowościach i promocjach w naszym sklepie, a także ciekawych rozwiązaniach w branży narzędziowej.
Polecamy bogate zestawy dla rzemieślników, elektronarzędzia, przyrządy pomiarowe, półfabrykaty oraz odzież BHP.
Jeżeli czegoś Państwo nie znajdą w naszej ofercie - prosimy przesłać zapytanie.